KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193300
nr 1419 3300
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, 25 ex. Bildmått: 23x16, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Signerad
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:52:28
1.000 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.600 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin